Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Leoncin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnym miejscu, blisko las i rzeka. Lokalizacja: -Działki w pobliżu Leoncina w cichej spokojnej okolicy. - niecałe 4 km od Leoncina, - 2,3 km szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

212 800 zł1 330 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem domów rekreacyjnych (mn/r). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą [ busy polonus ].

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 3000 m2 w Stanisławowie, gmina Leoncin. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 591 m² 141,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko lasu, jedynie 35 km od warszawy (metro Młociny)! Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1591 m2 w miejscowości Leoncin (wieś gminna) przy ul. Brzozowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 750 000 zł17 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana usytuowana w miejscowości Mała Wieś Przy Drodze gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie prostokąta o wymiarach 82 x 213 m . Klasa ziemi IV - V. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł41 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną z przeznaczeniem w mpzp pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze z dopuszczeniem nieuciążliwych usług o powierzchni 41000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 480 zł1 628 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w Leoncinie, w pięknej otulinie leśnej. Na terenie nowo powstająca zabudowa jednorodzinna. Bardzo ciekawe położenie działki ze względu na walory przyrodnicze ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin. W ciągu 10-15 minut spacerem dotrzemy do Urzędu Gminy, na pocztę, czy sklepu spożywczego dino.

Szczegóły ogłoszenia

190 740 zł1 734 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1734 m2 - działka budowlana o powierzchni 287 m2 w całości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni oznaczona symbolem 1mnl -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 2000 m2, w Wincentówku gmina Leoncinie. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, 46 m x 42 m (wymiary podane w przybliżeniu). Usytuowana około.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł20 048 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż uroczo położona duża działka w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powierzchnia 20 048 m2 Uzbrojona w prąd i wodę. Lokalizacja Wilków Polski, gmina Leoncin Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna, częściowo zalesiona działka budowlana o powierzchni 2000 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin, objęta mpzp 21mn - teren budowlany pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

305 500 zł2 352 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2352m2 położona w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Michałów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +1 km

176 970 zł1 041 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +1 km

312 300 zł2 082 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 42 m, długość ok. 49 m). Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +1 km

450 000 zł10 300 m² 43,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zdjęcia w ofercie są całkiem letnie, słoneczne i pachnące, ale o każdej porze roku jest tam pięknie. Gać to wciąż takie bardziej ukryte miejsce. Blisko Leoncina, ale z ogromnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +2 km

275 000 zł3 982 m² 69,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W gniewniewicach Folwarcznych jest piękna przestrzeń. To oferta dla kogoś, kto szuka sporej działki budowlanej przy drodze wojewódzkiej z dobrym dojazdem do Warszawy i niezwykle wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +2 km

374 900 zł3 749 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3749 m2, położona w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin. Piękna okolica - otulina Kampinoskiego Parku Narodowego i tereny nadwiślańskie. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

675 000 zł3 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W otulinie kampinoskiego parku narodowego 3000 m z możliwością budowy domu! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

360 000 zł1 174 m² 306,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Początek roku to całkiem magiczny czas. I wcale nie trzeba robić postanowień. Ale większość z nas czuje, że otwiera się coś nowego. I na ten magiczny początek roku mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

164 000 zł1 171 m² 140,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli cenisz sobie bliskość natury i dobre dojazdy do miasta - to właśnie to jest takie miejsce! Na sprzedaż działki budowlane na obrzeżach Leoncina i okolicy Stanisławowa Administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

294 000 zł8 600 m² 34,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano rolna blisko puszczy kampinoskiej, jedynie 35 km od warszawy! Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 8600 m2 (16,5m x 520m) we wsi Stanisławów gm. Leoncin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

343 000 zł2 544 m² 134,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stanisławów w gminie Leoncin, 50 km na północ od Warszawy, między Wisłą a Kampinoskim Parkiem Narodowym. Bardzo atrakcyjny teren do zamieszkania. Do sprzedaży duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

399 000 zł4 000 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie puszczy,na terenie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Sąsiednie działki są zadrzewione.Zgodnie z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Leoncin +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

171 000 zł1 070 m² 159,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1070 m mpzp: dom lub Bliźniak | Prąd | Nowe Gniewniewice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1070 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leoncin

Leoncin,mazowieckie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowe gniewniewice: główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług (mn/u). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą ( polonus ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

231 930 zł2 577 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowy Wilków, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Przeznaczenie Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Leoncin

Leoncin,mazowieckie

290 000 zł11 500 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa przy puszczy kampinoskiej, jedynie 35 km od warszawy! Na sprzedaż działka o powierzchni 11.500 m2 (30m x 370m) we wsi Teofile gm. Leoncin. Nieruchomość pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli poszukujesz spokojniej oazy do zamieszkania wśród otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego, to właśnie jest takie miejsce Na sprzedaż uroczo położona działka budowlana. Tylko 10 min piechotką od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leoncin

Leoncin,mazowieckie

1 300 000 zł26 865 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 26 865 m2, który składa się: 1. Duża działka 20 048 m2 z kilkoma zabudowaniami gospodarczymi, altaną i małym budynkiem biesiadnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli poszukujesz miejsca z dala od zgiełku dnia codziennego, jeśli cenisz sobie bliskość natury i dobre dojazdy do miasta - to jest takie miejsce Na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leoncin

Leoncin,mazowieckie

82 000 zł1 022 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1022 m2, w Secyminie gmina Leoncin. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkaniowego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

145 000 zł1 700 m² 85,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż uroczo położona działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku. Poszukujesz cichego miejsca w leśnym zakątku i biegającymi sarenkami? To jest właśnie takie miejsce. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leoncin

Leoncin,mazowieckie

227 780 zł1 627 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 1627 m2, w Wincentówku gmina Leoncinie. Działka w kształcie trapezu, wymiary 74m x 6m x 41m x 55m x 8m (wymiary podane w przybliżeniu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

240 000 zł2 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinowskiego Parku Narodowego. W najbliższej przyszłości dociągnięta zostanie energia elektryczna , woda własna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leoncin

Leoncin,mazowieckie

187 500 zł1 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko lasu, jedynie 35 km od warszawy (metro Młociny)! Na sprzedaż piękna, zadbana, działka budowlana o powierzchni 1500 m2 (31m x 48m) we wsi Stanisławów gm. Leoncin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1500 m2, w Nowych Grochalach gmina Leoncin. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Leoncin,mazowieckie

166 345 zł1 957 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Mała Wieś Przy Drodze. Cena za metr kwadratowy wynosi 85 zł. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- oznaczenie na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m2, w Wilkowie Polskim gmina Leoncin. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leoncin

Leoncin,mazowieckie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Wilków Polski. Cena za metr kwadratowy wynosi 95 zł. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- oznaczenie na planie 8mn.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij